O FIRMIE
Brama

Firma SPAWMIR specjalizuje się w zakresie prac ślusarskich i spawalniczych.

W okresie naszej działalności zdobyliśmy uznanie w dużym gronie naszych Klientów. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami na terenie całego kraju, a nasze wyroby cieszą się dużym uznaniem i posiadają renomę solidnych, trwałych i estetycznie wykonanych.

Wszystkie nasze wyroby wykonywane są na indywidualne zamówienie zgodnie ze wzorem ustalonym z klientem oraz przyjętymi wymiarami. Oferujemy fachowe doradztwo oraz montaż u klienta. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu nasze wyroby są najwyższej jakości. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy firmą która lubi nowe wyzwania i podejmujemy się wszystkich prac ślusarsko - spawalniczych. Zapraszamy Państwa do naszej galerii, gdzie znajdują się przykładowe wykonania z naszej oferty.

Doświadczenie naszych pracowników w połączeniu z zapleczem technicznym naszego zakładu ślusarskiego gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz wykonywanych wyrobów.

Na swoich stronach firma SPAWMIR wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) m.in. w celach statystycznych i reklamowych.

Zarabiaj na giełdzie z EXANTE. 100% satysfakcji. VeloBank - konto oszczędnoœciowe BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut